Keď sa estetickými úpravami ošľahaná Simona Butinová prihlásila do šou Nákupné maniačky, zrejme jej ani len vo sne nenapadlo, aký náklad na svoj výzor dostane od svojich súperiek či priamo od stylistu obľúbenej relácie. Jedna z najvýraznejších šelmičiek kontroverznej šou Take Me Out súťažila v téme ,,Dievča z obálky časopisu”, ktorú napokon vyhrala!

 

Aj keď bola Simona počas celého týždňa neprehliadnuteľnou súťažiacou plnou dôvtipu a úsmevov, v posledných dňoch s ňou prehodil zopár slov stylista relácie Michal Sabo, ktorý jej uštedril pekelný náklad:

„Chcem ti ukázať dievča, ktoré sa mi páči. Je to dievča, ktoré sa mi páči, pretože tam si viac-menej prirodzená a si to ty. Bez toho, aby… Vieš, lebo ľudia sú najväčší machri, keď napíšu na sociálnu sieť anonymne do diskusií a povedia ti to poza chrbát. Ukazujú na teba prstom a šepkajú si navzájom medzi sebou. Ja nie som ten chlapec. Ja ti poviem úprimne, tak ako som ťa celý týždeň sledoval, mne sa nepáči, do akého levelu si úpravy na svojom inak krásnom tele posunula. Chcem, aby si to vedela odo mňa, pretože podľa mňa tak je to fér,“ povedal Simone bez okolkov. Sabo jej po týchto úprimných slovách ukázal fotografiu, na ktorej bola brunetka ešte bez estetických úprav skutočne krásnou ženskou.

Nevieme ako vám, no nám bolo sympatické nielen to, že Michal bol v Simone úprimný, no zároveň aj jej pokorná reakcia bez hysterických výlevov. 🙂

Celé vyjadrenie Miša Saba k výzoru Simony si môžete pozrieť >>>TU<<<

Zdroj/Foto: TV JOJ, facebook