33-ročný Andrej sa zviditeľnil prostredníctvom kulinárskej show TV JOJ Bez servítky, mladý Banskobystričan má ale za sebou bohatú kariéru vo fashion biznise, azda najväčším úspechom bola pozícia módneho asistenta u Victorie Beckham. 

Dnes je však pevne rozhodnutý nasledovať svoj sen, byť šťastný a rozdávať inšpiráciu. Pre niekoho zvláštne, pre niekoho nechutné, pre niekoho nepochopiteľné. Andrej ale na plné ústa rozpráva o svojej veľkolepej premene a netají sa láskou k plastickej chirurgii a výplňovým vychytávkam.

,,Mám v pláne byť tou výraznou postavičkou šoubiznisu, ktorá sa v mnohých
krajinách nazýva KEN,” priznáva úplne otvorene. Momentálne má za sebou prvé úpravy, zmenšený a zbrúsený nos, vyplnené líca aj časť tváre pod očami, botoxom vyplnené vrásky očného okolia a výrazne zväčšené pery. V jeho ceste mu pomáha pani doktorka Miroslava Lopatková, a ako sám hovorí, je to jeho jediná a najobľúbenejšia lekárka s absolútne dokonalým estetickým vnímaním.

Začať s niečím takým na Slovensku vôbec nie je jednoduché, Andrej je však pripravený na všetku vlnu kritiky či hejtu. Dávnejšie si totiž uvedomil, že v prvom rade musí nasledovať to, čo chce on, nie jeho okolie. 

,,Boli časy, kedy mi najviac záležalo na tom, čo si o mne myslí moja rodina, priatelia a najsmutnejšie bolo, že aj absolútne neznámi ľudia. Len aby som za každú cenu žil život, ktorý vyzerá usporiadane a dokonale,” priznáva úprimne.

,,Boli noci a dni, ktoré som preplakal a veril tomu, že môj život nemá zmysel. Ale viete, čo jediné mi dávalo zmysel v tomto chaose? Sny a túžby, ktoré v mojom srdci nikdy neutíchli, aj keď som sa sám pred sebou za ne hanbil. Mojím snom tu a teraz je, aby som vám bol inšpiráciou ísť v živote iba za tým, čo vás robí šťastnými každý jeden deň,” dodáva.

Sympatický stylista je otvorený všetkým možnostiam a spoluprácam, ak vás jeho príbeh zaujal a chceli by ste mu v náročnej ceste za úspechom a splneným snom pomôcť, kontaktujte ho prostredníctvom jeho >>>INSTAGRAMU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/ andrew_the_stylist