Zuzana Plačková zárobok

Upozornenie – túto informáciu skutočne len tak ľahko nestrávi každý. Zuzana Strausz Plačková, ktorá momentálne dovolenkuje v Miami, totiž pred pár dňami oznámila, že ju už luxusné oblečenie, párty a kozmetika nebavia ani zďaleka tak, ako kedysi. Vo svojom živote sa nateraz plánuje sústrediť na jednu vec – a tou sú nehnuteľnosti.

„Najlepšie investované peniaze sú do zážitkov a majetku,“ podelila sa o svoj názor so sledovateľmi na Instagrame influencerka Zuzana. „Oblečenie, kabelky si držia hodnotu, no nie takú ako dom, byt. Preto som sa rozhodla, že budem robiť tak, aby som si kúpila každý rok jednu väčšiu nehnuteľnosť. Už nevidím potešenie v tých luxusných handrách tak ako kedysi, ale jediné, čoho by som sa nevedela vzdať, je cestovanie. Je to moje najväčšie hobby, proste únik od reality a veľmi to milujem. Kým sme mladí si myslíme, že handry, párty sú všetko, no človek ako dospieva zistí, že najviac je mať vlastné bývanie a kľud domova. A v mojom prípade plnú chladničku.“

Rok čo rok nová väčšia nehnuteľnosť – dom, nadrozmerný byt, vila či dokonca hotel – to je poriadne trúfalý cieľ aj na niekoho, kto vyvíja kozmetiku, vlastní kaviareň a okrem toho aj impérium na reklamy laicky zvané Instaúčet s takmer 600-tisíc sledovateľmi.

Plačková jedlo a voda
Reklamy jej prinášajú značnú časť príjmov. Napriek tomu si od januára dáva od Instagramu na dlhší čas pauzu.

„To zarobíš cez 200-tisíc za rok?,“ spýtal sa prekvapený komentujúci, na čo sa Zuza zasmiala a jednoducho odvetila: „Aj viac.“

„Sliepka…,“ napadol Zuzanino rozhodnutie ďalší používateľ Instagramu. „Najlepšie investované peniaze sú na pomoc zvieratkám, ľuďom v núdzi a nie na kozmetiku, lietadlá a bezzmyselný život, aký žiješ ty… Čo si kedy dokázala, komu si kedy pomohla tým nezmyselným propagovaním reklám?“ Plačkovej verní fanúšikovia sa však okamžite podujali svojej hviezdy zastať. Poukázali na to, že peniaze nielen míňa na seba, ale taktiež dáva na dobré veci – pomáha najmä útulkom a prednedávnom tiež predstavila voňavku, ktorej účel je upozorniť na problematiku domáceho násilia.

Zuzana Plačková súkromné lietadlo

Jej životný štýl teda nemusí byť každému po chuti a fotografie, na ktorých kŕmi svojho malého psíka obrovskými krevetami tomu vôbec nepomáhajú, avšak ako každý úspešný či neúspešný človek má právo rozhodnúť sa, na čo svoje vlastné peniaze minie. Nech sú to hoci aj obrovské domy, ktoré si kúpi každých 365 dní.

Plačková pomoc zvieratkám

Zdroj: Instagram/queen.plackova | Foto: Instagram/queen.plackova