“Do parlamentu prišiel návrh o predčasných voľbách. Vraj zlyhala vláda na čele s jej premiérom a aj väčšina z poslancov…” takto otvoril Peter Pollák svoj nabitý príspevok na Facebooku, v ktorom ukazuje svoj pohľad na celú vec!

V statuse vysvetľuje, ako to vyzerá pre poslanca a pre OĽaNO počas pandémie. Nebojí sa však vystreliť aj na minulú vládu:Ja som sa snažil ďalej makať na všetkých frontoch: Na pandemickej situácii, riešeniach, obmedzeniach, ochrane nás, mňa.
Na plnení programu. Ide to krok po kroku. Pochopil som, že za mesiac ani dva nemôžeme zmeniť niečo čo (ne)fungovalo 12 rokov…. Bol by som naivný.”

Uviedol, že sám “maká jak fretka” a nevie si predstaviť, koľko práce majú počas pandémie ministri alebo premiér, ešte keď im pritom opoziční politici, ktorí podľa neho 12 rokov dehonestovali Slovensko, dýchajú na krk. “Áno, právo na to majú. Ale odkiaľ berú tú odvahu a kde zabudli sebareflexiu? Kde stratili morálku? Ak nejakú majú.”

Uisťuje, že ministri a premiér pracujú v šírke svojej kompetencie aj napriek nečakanej pandémii. Ani tu si však nedával servítku pred ústa: A viete čo ešte viem? Že SmeroHlas už možnosť mal. Nezvládol ju a to aj bez COVIDu. Viem, že by chceli predčasné voľby, ale nemajú riešenia k bežnému životu nie to k životu s koronou!!!”

opozicia

Zdroj/Foto: facebook.com