Zarobili si na poriadny malér. Všetci farmári do jedného by si mali uvedomiť jedno základné pravidlo, ktoré ak sa nedodrží, nasledujú tresty: Zvieratá sú vždy na prvom mieste. Na túto zásadu sa mešťania vykašľali už hneď na začiatku, keď namiesto maštalí uprednostnili stavanie steny v spálni a zvieratá napokon nemali kam umiestniť. Teraz to však prehnali už úplne…

Henrik ako “správny” mešťan nemá k zvieratkám takmer žiaden vzťah. Nad čistením chlieva pre prasiatka len mávol rukou a so tragikomickou logikou vyhlásil, že ho nebude upratovať, keď ho svine čoskoro opäť zašpinia.

Napokon bol ale ku kydaniu hnoja donútený, no ani to nezvládol bez chýb. Kvôli jeho neopatrnosti mu totiž tri prasiatka utiekli. Dve sa po grotesknej naháňačke podarilo vrátiť späť, no jedno utieklo k susedom a viac sa nevrátilo.

Mešťanom nezostalo nič iné, len sa priznať s utečenou svinkou Evelyn, ktorá neporiadnym farmárom pripomenula trest na stratu zvieraťa: Kus za kus. Ak sa teda prasiatko nevráti, Farmu bude musieť v blízkom čase niekto opustiť.

Celú naháňačku si môžete pozrieť v priloženom videu.

Zdroj/Foto: TV Markíza