Farma 12 skončila, no farmársky život ide ďalej. Televízia Markíza sa ho rozhodla sledovať prostredníctvom nadväzujúcej šou Život po Farme, v ktorej sa už novopečené hviezdičky nemusia na nič hrať. Využiť sa to rozhodol Mário, ktorý priateľov zo statku pozval do Modrého kocúra, kde im položil poriadne nepríjemné otázky. Farmári sa až tak červenali!

Tajomným dôvodom, prečo Henrik odmieta alkohol a debatou, kto sa už zúčastni swingers párty, to celé iba začalo. Mário totiž zo štipľavých priznaní urobil hru, pri ktorej si exfarmári mali ťahať otázky z klobúka.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Kto urobil na Farme najväčší podraz? Mária len pokrčila plecami a ukázala na vedľa sediacu Rebeku. Tú exfarmári otvorene nazvali aj najväčšou “rajdou”. Ťažko sa odpovedalo predovšetkým Henrikovi, ktorý mal prezradiť, koho z účastníkov reality šou si niekedy predstavil nahého alebo nahú.

“Prečo si hneď pozrel na mňa?,” rozosmiala sa polichotene Rebeka, no Heňova odpoveď bola napokon skôr diplomatická: “Keďže tam bol extrémny celibát, tak asi každú.” Ktovie, čo by neprítomná talianska čašníčka povedala na to, že hneď ďalšia otázka z pléna znela: “Aj Evičku?”

Túto tému napokon úplne zaklincoval Mário, ktorý vyhlásil, že by Henrikovi “dala každá” okrem Márie. Tá totiž počas reality šou vyhlásila, že má podľa nej príliš malú mužnosť. Mária však niečo také poprela a viditeľne sa o tom nechcela viac baviť, a tak sa Mário rozhodol ukončiť kolo otázok a prejsť radšej k alkoholu a poriadnej tancovačke. A ešte len tá mala náboj!

Viac si môžete pozrieť v epizóde Života po Farme (od 6:00) >>> TU <<<!

Zdroj/Foto: TV Markíza