Príliš malé, príliš silikónové, príliš ovisnuté, príliš rozdielne, príliš „od seba“… Zdá sa, že dnešná doba má so ženskými prsiami vážny problém. Hoci by sme ho mohli rozobrať z rôznych aspektov, v krátkosti a jednoducho by sa dal zrhnúť slovami: „Nikdy nedokážete vyhovieť všetkým.“

Hviezda sociálnych sietí Nela Slováková si to veľmi dobre uvedomuje. Jej prsia sú večnou kauzou, ktorú ľudia rozoberajú pravidelne. Napriek tomu, že ich tvar a „gravitačnú príťažlivosť“ obhajovala už v septembri minulého roka (potom, ako zverejnila fotografiu v predklone), celá vec sa otvorila znova s jej príchodom do mexického letoviska Tulum.

Ako to už totiž s jej dovolenkami býva, Slováková sa nestráni nijako odhalených fotiek a svoje prsia s hrdosťou vystavuje v šatách s hlbokým výstrihom aj na záberoch z pláže. A práve vďaka tomu, že nádielky polonahej víťazky Hotela Paradise sa dočkáme zakaždým, keď je pri mori, nie je nič ľahšie, než porovnať jej staré fotky s novými.

Že sú jej prsia, s ktorými bola kedysi tak dokonale spokojná, o niekoľko čísel väčšie, si všimla stránka VIP Bulvár. (Tá bola nedávno obnovená potom, ako jej dal Instagram stopku po ostrom spore so Zuzanou Plačkovou.) Administrátori k porovnaniu Slovákovej „predtým a potom“ zverejnili aj krátky text:Hádajte, kto bol na operácii? Predsa neprepadne voucher, ktorý mal byť sesternice.“ Narážali tak na influencerkine rodinné problémy.

Keďže fanúšikovia tejto stránky Slovákovú veľmi „nemusia“ práve vďaka viacerým jej kauzám, ako sa dalo čakať, jedovaté komentáre na jej osobu, ako aj na diskutovanú úpravu poprsia, sa začali len tak hrnúť. Pozrieť si ich môžete v obrázku pod článkom.

Či Nela Slováková v poslednom čase naozaj podstúpila ďalšiu plastickú operáciu ňadier, nie je v tejto chvíli potvrdené.

FOTO Slovákovej pŕs „pred a po“ nájdete >>>TU<<<!

Zdroj: Instagram/vipbulvarek | Foto: Instagram/nelaslovakova, vipbulvarek, Pinterest