Keby vám nejaké zviera poškodilo zdravie a spôsobilo zranenie, chceli by ste sa mu za to pomstiť? Hráč amerického baseballu Martin Perez mal v tejto otázke zrejme vždy úplne jasno…

 

Ešte koncom minulého roka sa hráč s číslom #33, nadhadzovač tímu Texas Rangers, rozhodol mimo baseballovej sezóny na nejaký čas vrátiť do rodnej Venezuely. Plánoval tam tráviť čas na svojom ranči, ktorý má veľmi rád no hovorí, že je to síce oddychová, no veľmi nebezpečná robota, čo okúsil na vlastnej koži.

Jeden z býkov v jeho stáde na neho zaútočil a spôsobil mu zlomeninu lakťa. Napriek tomu, že sme už všetci videli oveľa horšie zranenia, aké môže spôsobiť rozzúrený býk, Perez musel podstúpiť operáciu. Svoju pomstu pre zviera údajne vymyslel hneď po zákroku.

Cestou z nemocnice späť do Venezuely zavolal svojmu bratovi a dohodol sa s ním, že zviera zabijú a ugrilujú. „Zabil a zjedol som ho,“ povedal Perez. „Bolo to dobré mäso.“ Momentálne je hráč už plne zotavený a pripravený podporiť svoj tím aj v ďalšej sezóne.

Zdroj/Foto: maxim.com, pixaba, facebook, giphy

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.