Multiotecko a politik Boris Kollár (53) je milovníkom krásnych žien. Pri honbe za príťažlivým zovňajškom všek pohorela jeho bývalá bokovka Barbora Bátorová (28). Brunetka totiž narazila na estetickú kliniku, odkial odišla s popálenou pokožkou. Následky po zákroku má dodnes!

 

Niekdajšia milenka kontroverzného pracháča Borisa Kollára, brunetka Barbora, sa na sociálnej sieti zverila s hrôzostrašným zážitkom z ordinácie jednej zo slovenských estetických kliník. Bežný pleťový kozmetický zákrok sa premenil na hotové peklo a mladá mamička odišla z ordinácie s nepeknými popáleninami na tvári, ktoré nie a nie sa zahojiť.

„Klinika zdravia a krásy a znetvoria vás, dopália vám tvár. Nehovorím o psychickej ujme a záujem vás dať dokopy nula, plus vás vyhodia vulgárne z kliniky,” opísala svoj zážitok zvodná Barbora, z ktorej sa Kollárovi podlomili kolená. Stopy po popálenej pokožke zostali pritom kráske na tvári aj tri mesiace po laserovom ošetrení.

„Dali mi podpísať papier až o týždeň, či kedy, keď videli, ako mi to zreagovalo, poučenie nejaké. Ja, ako nie odborník, som im slepo verila a teraz sa tým oháňajú!!! Do*ebú prácu, že aj laik vidí, že je to zle urobené a týmto sa oháňajú a pani majiteľka slovník taký, že v rap klipe menej nadávajú, a to je doktorka,” napísala na sociálnej sieti hromžiaca Bátorová, ktorej sa ozvali aj mnohé iné dámy s podobnou skúsenosťou z nemenovanej kliniky krásy.

Kollárova ex odišla z estetickej kliniky s popáleninami

Zdroj/Foto: Instagram