Smrť Milana Lučanského otriasla bez pochýb celým Slovenskom. Ešte len včera hlásali média o jeho vážnom zdravotnom stave, dnes už informovali o tom, čoho sa každý obával. K tragédii sa v priebehu dňa vyjadril snáď každý z politikov, dokonca aj bývalý bachar, ktorý zanechal zaujímavý príspevok.

Pokúsil sa bývalý policajný prezident o samovraždu alebo nie?

Podľa slov a skúsenosti bývalého bachára Ľudovíta Rapka sa skutočnú pravdu nikdy nedozvieme! „Čo sa skutočne stalo garantujem vám, že sa to verejnosť nikdy, ale nikdy nedozvie. Je to úplne iný svet a viem prečo to píšem. Nie je šanca aby sa verejnosť pravdu dozvedela. Mohol by som písať do rána a ľudia by hádam ani neverili, čo všetko sa udialo,“ skonštatoval Rapka.

Ďalej spomína na časy, keď slúžil vo väznici ako bachár on. „Za mojich čias, keď sme mali v base Ivana Lexu a niečo takéto by sa stalo tak dôležitému väzňovi neostane kameň na kameni. Lúčil by sa s funkciou minister, riaditeľ väznice a hádam ešte aj upratovačka,“ vyjadril sa. Nuž, či sa verejnosť dozvie skutočnej pravdy alebo nie, generálovi to už žiaľ život nevráti.

Zdroj: pluska.sk/Facebook