Obľúbená kolumbijská telenovela Skrytá vášeň chytila za srdce nejednu ženu. Príbeh troch fešných bratov a troch nádherných sestier odvysielala televízia už niekoľkokrát a neraz sme si priali ďalšie pokračovanie, ktorého sa predsa možno len dočkáme.  

Od natáčania obľúbenej Skrytej vášne ubehlo už 17 rokov, no milovníčky telenoviel sa k nej stále radi vracajú. Práve preto vznikla možnosť pokračovania a nakrúcania ďalších epizód. Proti niesu ani hlavní predstavitelia, ktorí majú na ďalšie časti jasný názor:

„Pravdou je, že zatiaľ nemáme takéto plány, ale ja by som bola veľmi rada. Je to krásny príbeh, ktorý zmenil naše životy,“ priznala predstaviteľka Jimeny, herečka Paola Rey.

„Myslím, že keby sme sa dnes stretli a nakrúcali Skrytú vášeň 2, bolo by to pekné. Ale bolo by to komplikované zrealizovať,“ zdôverila sa Natasha Klauss alias Sarita.

SLEDUJTE náš Instagram FUNMAGAZIN_SK, zabavíme vás ako nikto 😀 Nájdete ho >>>TU<<<

S pokračovaním súhlasí aj neodolateľný Juan. „Záležalo by na scenári, koľko rokov by prešlo, 10 či 15 rokov a ako sa naše postavy zmenili. Ale jedno je isté, môj Juan by bol stále jednoduchý sedliak, pretože nikdy neštudoval,“ zdôveril sa Cimarro.

SLEDUJTE náš Instagram FUNMAGAZIN_SK, zabavíme vás ako nikto 😀 Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk |
Foto: Instagram/paolareyactriz,natashaklauss27,mariocimarro,.skrytavasen.