Hrozí našej vláde rozpad? Vzdá sa Igor Matovič svojho postu? Ak áno, kto zasadne na jeho kreslo? Veštica Daniela Paculíková pre denník Plus JEDEN DEŇ toho prezradila viac než dosť!

Na to, či sa Matovič vzdá svojej funkcie alebo ostane bojovať ďalej ma veštica jasnú odpoveď. „Nebude sa chcieť vzdať funkcie premiéra a preto SAS a Za ľudí oznámi vystúpenie z koalície. Bude trvať na menšinovej vláde so Sme rodina, čo nakoniec Kollár napriek tomu, že je v roku prezentácie odmietne,“ prezradila.

Čo bude nasledovať potom? Podľa Daniely bude do parlamentu doručený návrh na vyslovenie nedôvery vláde. „Pred parlamentnou schôdzou nakoniec Matovič ohlási svoju abdikáciu a parlament vláde dôveru vysloví. Z vlády okrem neho odíde Sulík, ktorý síce je v antikarmickom roku, kedy by sa mohol prekvapivo vyšplhať a dosiahnuť skvelú pozíciu, ale stráca pozornosť a je zároveň v ročnej vibrácii a tá mu prísne počíta všetky hriechy napáchané v minulosti. Zbalí sa aj Remišová, ktorá je v kritickej ročnej vibrácii pretkanej množstvom prekážok a nezvláda stres,“ dodala ďalej.

Potom by podľa veštici mohol zastať postoj premiéra Eduard Heger. „Má solídne dispozície s vodcovskými číslami v dátume narodenia, aj z hľadiska čínskej astrológie sa mu začal rok tvrdej práce s neľahkou cestou a prekážkami, ktoré musí prekonať. Výber nových ministrov potom bude múdrejší a koalícia len tak bude mať šancu dovládnuť aj získať stratený kredit doma i vo svete,“ povedala Daniela.

A čo si napokon myslí o momentálnej situácií samotná veštica? Podľa jej slov by mal Igor Matovič predsa len odstúpiť!Čím skôr odíde, tým skôr sa agónia vlády skončí. Čim dlhšie sa bude pätiť, tým reálnejšie budú predčasné voľby. Najdesivejší je fakt, že politické hry o dokazovanie moci prebiehajú v čase, kedy by všetka sila mala byť sústredená na zvládnutie pandémie a jej obludných následkov pre vyslovene zlé rozhodnutia vlády,“ dodala na záver veštica!

Zdroj: pluska.sk | Foto: Instagram/IM,VR,BK,RS,parlamentsr