S príchodom Vianoc všetci zažívame nákupný ošiaľ a hľadáme vysnívané darčeky pre svojich najbližších. Výnimkou nie je ani naša pani prezidentka Zuzana Čaputová, ktorá ich zháňala v jednom z bratislavských nákupných centier.

Hlava štátu Zuzana Čaputová sa spolu s priateľom Jurajom Rizmanom prechádzala po obchodnom centre ako bežná občanka. Ani dvojica ochrankárov idúcich tri metre za nimi a tretí o niečo ďalej nepútali veľkú pozornosť pri nakupovaní počas akcií Black Friday.

Práve tento zľavový víkend ich podľa všetkého do obchodného centra nalákal, ako všetkých ostatných a potvrdil to aj hovorca prezidentky Martin Strižinec. „Boli nakupovať po dlhšom čase a keďže sa blížia Vianoce, nakúpili niekoľko vianočných darčekov,“ povedal pre denník Plus JEDEN DEŇ.

Podľa zdroja sa zamilovaná dvojica vybrala do známeho obchodu, kde pani prezidentka vyberala partnerovi v pánskom oddelení oblečenie. Spoločne si vybrali rifle i sako, no zaujali ich aj pánske svetre. Predsa všetci vieme, že Zuzana Čaputová má vycibrený vkus a jej partner si to očividne plne uvedomuje, keď výber nechával na ňu.

Video a fotografie nakupujúceho páriku si pozriete >>>tu<<<

PRE VIAC INFO NÁS SLEDUJTE NA FACEBOOKU

Zdroj: pluska.sk | Foto: Instagram/zuzana_caputova