Carmen Jiménez pochádzajúca zo Španielska si vymyslela niečo viac ako nezvyčajné. V dôsledku zranenia kompletne oslepla a lekári jej dávali malú nádej na navrátenie zraku. No stal sa zázrak! Ako to, že sa nikomu nepochválila?

Je to takmer tridsať rokov, čo Carmen mala úraz, ktorý ju stál zrak. Po pár mesiacoch sa jej však navrátil. Túto informáciu však nikomu desiatky rokov nepovedala! Pýtate sa na dôvod? ,,Už ma nebavilo hovoriť ahoj ľuďom, ktorých som v skutočnosti pozdraviť ani nechcela.“

Carmen sa jednoducho považuje za introverta a tým, že predstierala slepotu vyriešila väčšinu svojich problém a hlavne sa nemusela rozprávať s ľuďmi. Po rokoch sa nakoniec priznala svojej rodine, no jej manžel až tak prekvapený nebol. Vždy ho šokovalo, ako perfektne si vie jeho manželka naniesť make-up a niekoľkokrát ju pristihol ako ukradomky sleduje televíziu.

Angie Tribeca awkward tbs rashida jones blind GIF

Jej priznaním sa však všetko len začalo a jej herecká rola ju dostala do poriadnych problémov. Od štátu ako slepá občianka získavala špeciálne dávky, ktoré zrejme bude musieť vrátiť.

Zdroj/Foto: buzzfeed.com