Carmen Geiss určite všetci poznáte ako extravagantnú multi-milionárku, ktorá zbožňuje nákupy ale ešte viac miluje pozornosť. Nemka má už síce 52 rokov, no pri pohľade na jej odhalené telo, ostanete v šoku!

 

Blondínka sa najnovšie na sociálnej sieti pochválila fotografiou z dovolenky, kde si užíva relax v dvojdielnych plavkách. Pod šatami doteraz skrývala túto luxusnú postavičku, s ktorou by mohla konkurovať aj mladším ženám. Komentáre na seba nenechali dlho čakať a Carmen sa dostalo veľa lichotivých komplimentov k jej štíhlej figúre.

Svoj príspevok na Facebooku okomentovala takto: “Veľmi dobre mi to padlo, cítim sa ako znovuzrodená”, no určite jej dobre padli aj komentáre pod fotografiou, kde ukázala štíhle nohy a úzky pás. Fanúšik jej napísal, že je veľmi se*i a fanúšička doplnila, že má na svoj vek výbornú postavu, pridáte sa k nim?

Fotošpeciál:

Spomínanú fotografiu nájdete —TU— !

Zdroj/Foto:  facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

RurinkaP.
Som veľmi extravagantný typ ženy, rada vynikám z davu. Mojou vášňou je móda, hudba, cestovanie, rada obdivujem nádhery, ktoré nám svet ponúka. Milujem Španielsko a všetko, čo je s ním spojené :*