Akokoľvek absurdne to znie, je to pravda! Aj v 21 storočí sa nájdu ľudia, ktorí zaryte tvrdia, že zem je plochá placka a slnko a mesiac lietajú okolo nás… Neveríte? Nuž tak pozorne počúvajte!

 

V relácií českého rádia sa oproti sebe posadili astronóm Jiří Grygar a prevádzkovateľ webu placata-zeme.cz Vladimír Bača. Pán Bača je totiž skalopevne presvedčený, že naša zem je plochá a svoju teóriu si chcel pred uznávaným vedcom obhájiť.

Škoda len, že mu argumenty, ktoré by svedčili o plochej zemi začali dochádzať už po úvodných pár minútach relácie a z celého rozhovoru sa stala fraška. Potupený Bača sa dokonca v polovici relácie rozhodol odísť, no šikovná moderátorka ho napokon upokojila. Nebudeme zbytočne prezrádzať podrobnosti, takže dámy a páni: UŽITE SI TO!

Čech sa prišiel hádať do rádia s VEDCOM:

Rozdrvené argumenty plochej zeme:

Zdroj/Foto: youtube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta! PS: Si mladý/á, akčne naladený/á, vyznáš sa v hrách a dobre sa orientuješ vo virálnych videách z celého sveta? Určite nám napíš na adresu [email protected]! Možno z teba urobíme nového redaktora FUNmagazínu!