Mimozemšťania jednoducho existujú a né, že ne! Najnovšie super dôkazy a jasné nahrávky pochádzajú z Česka! Vy ste ešte stále na pochybách? Tu je dôkaz dámy a páni!

Amatérsky meteorológ Radek to vidí takto: “Natáčím si timelapsy jen tak pro sebe a jelikož se zajímám o meteorologii, tak si je natáčím docela často a ejhle, co jsem zachytil. Natočil jsem nad Českem UFO! Žádný kosmický materiál ani satelity. Mám potvrzeno, že je to UFO. Národní úřad pro letectví a kosmonautiku mi napsal, že teď vše prověřují.” Všetko sa to odohralo ešte 31. 5. 2016 o 19. hodine v Říčanech pri Prahe. Hold, zlatý český ručičky… 🙂

Zdroj/Foto: youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Predchádzajúci článokKlaun napadol nesprávneho: Parkourista mu vytrhol zbraň a poriadne ho prehnal!
Ďalší článokNa prvý pohľad krehká letuška: Neuveríte, čo skrýva pod uniformou!
Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta! PS: Si mladý/á, akčne naladený/á, vyznáš sa v hrách a dobre sa orientuješ vo virálnych videách z celého sveta? Určite nám napíš na adresu [email protected]! Možno z teba urobíme nového redaktora FUNmagazínu!