Nie každé rande sa musí vydariť a hoci to človeka v tej chvíli zamrzí, po čase na podobné situácie už len spomína s úsmevom trápnosti na tvári. Svoje o tom, ako to v živote chodí, vedia aj celebrity. Fakt, že sú známe, ich totiž od podobných chvíľ ani trochu nechráni. Často je to práve naopak.

 

Kelly Clarkson

“Mal 158 centimetrov a ja 160. Keďže som s ním šla von, muselo byť jasné, že mi to nijak neprekáža. Ale on sa skrátka rozhodol, že bude rozprávať o výške celú dlhú hodinu,” priznala speváčka. “Vydržala som to tú hodinu. A potom… Som povedala, že idem na toaletu a zdrhla som. Proste som to nevydržala!”

Justin Bieber

Dnes šťastne ženatý spevák zažil svoje najhoršie rande, keď mal 16 rokov: “Vzal som dievča na prvé rande do talianskej reštaurácie. A tam som na ňu vykydol celý tanier špagiet. Bolo to otrasné a trápne. Nikdy viac už pozvanie na rande neprijala.” 

Emma Watson

Hviezda Harryho Pottera stretla v živote množstvo svojich nápadníkov, no iba jedného tak nafúkaného, že ho už nikdy nevymaže z hlavy: “Najhoršie rande som zažila s chlapom, ktorý mi zahlásil, že by sa nikdy nemohol priateliť s nikým tučným alebo neatraktívnym. Veľmi rýchlo mi došlo, čo je to za blbca…” 

Troye Sivan

“Stalo sa to dávnejšie – v časoch, keď randenie rovnakého pohlavia bolo o niečo menej prijateľné a o niečo viac strašidelné,” zaspomínal si na smutné chvíle vo svojom živote spevák Troye Sivan.

Čo sa vlastne stalo? Vyšiel si na rande s chlapcom, ktorého spoznal cez jednu z vtedy začínajúcich zoznamovacích aplikácií. Sklamanie prišlo, keď fešák o chvíľu nato vytiahol mobil a začal si priamo pred spevákovými očami na tej istej appke hľadať svoje ďalšie rande. “Tak som si povedal: ‘Ok. Asi je načase ísť domov…'” 

Charlize Theron

Herečka dodnes spomína na úžasnú večeru s neuveriteľne atraktívnym mužom, ktorý sa jej veľmi páčil. Ale len do momentu, než ju zaviezol domov a v aute sa k nej naklonil s nezvyčajnou žiadosťou…

“Začali sme sa bozkávať. Zrazu sa odtiahol a zašepkal: ‘Rozdaj si to s mojím nosom’,” spomína herečka na najdivnejšie chvíle v živote. “Nechcela som to nejako pokaziť, tak som sa zasmiala a dala mu pusu na nos. Ale on začal protestovať: ‘Nie! Rozdaj si to s ním!'” Sľubné rande v tom momente zrejme skončilo.

Selena Gomez

Slávna speváčka zažila svoj najväčší randiaci trapas vďaka spevákovi Nickovi Jonasovi. Ten ju odkopol preto, aby udržal ich vzťah v súkromí.

“Bola nešťastná, lebo krásne chvíle v Central Parku úplne zničilo to, že sme od seba kráčali v 6-metrovej vzdialenosti. Napriek tomu existujú fotky, na ktorých je úplne jasné, že sme tam spolu,” priznal spevák, ktorý sa aj následne nezachoval ako úplný gentleman. “A ja som na to zahlásil: ‘Asi sme sa od seba mali držať aspoň 8 metrov.’

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: People.com | Foto: Instagram, Pinterest