Už na prvej kastingovej videovizitke sme vedeli, že táto dievčina zmení slovenskú populárnu hudbu. Má šmrnc, dokonalý prejav, skvelý štýl a zaujímavý hlas. A, nemýlili sme sa. Celeste Buckingham je dodnes jednou z najúspešnejších umelcov, akých spevácka súťaž našla. 

 

Od jej prvého vystúpenia v SuperStar ubehlo už 7 rokov a Celeste sa za to obdobie náramne zmenila. Dnes je z nej úspešná slovenská pop diva a láme rekordy nielen doma, ale aj v zahraničí.

V súkromnom živote si prešla už niekoľkými vzťahmi, zatiaľ avšak neúspešne. Avšak, asi až doteraz. Speváčka si podľa informácií portálu topky.sk nabalila nového chlapa. Ten je údajne až o 17 rokov starší.

Ide vraj o vplyvného muža zľavového portálu a aj keď je starší, v dnešnej dobe to nie je nič výnimočné. „Celeste je s ním už niekoľko mesiacov a klape im to. Nechcú sa k tomu ale vyjadrovať, keďže by si svoje súkromie radi nechali pre seba. Už niekoľkokrát sa spolu objavili pri rôznych súkromných udalostiach a vzájomnou náklonnosťou sa netajili,“ píše portál topky.sk

Jeho identina je ale neznáma a pokiaľ sa speváčka sama nerozhodne s tým vyjsť na svetlo sveta, dovtedy to pre fanúšikov bude poriadne veľká neznáma. Každopádne, držíme prsty ♥

Foto: Instagram/celestebuckingham | Zdroj: topky.sk | Video: YouTube

Zora
Bláznivá stará raketa, ktorá miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu, veľkú zbierku gramofónových platní a záhradu plnú pivoniek. :)