Väčšina futbalových zápasov sa nesie v pomerne napätom duchu a futbalové výtržnosti nie sú ničím vynimočným u nás, ani vo svete. Tentokrát však celý, belehradský štadión tlieskal fanúšikom Trnavy! Prečo? Mali na to veľmi dobrý dôvod!

 

Trnavský Spartak je našim jediným zástupcom na tohtoročnej Lige majstrov a náš sen o skupinovej fáze stále žije. V Belehrade Spartak navyše predviedol veľmi solídny výkon keď s domácou Cervenou Zvezdou uhral výsledok 1:1.

37 tisíc fanúšikov Cervenej Zvezdy vytvorilo počas zápasu už klasicky vynikájúcu atmosféru, no v jednej chvíli stratili reč a začali tlieskať Trnavským fanúšikom. Tí totiž na podporu Srbska zaspievali chorál “Kosovo je srdce srbské” a práve otázka Kosova je v Srbsku veľmi citlivou témou, o to viac, že k štátom, ktoré Kosovo neuznali ako samostatný štát sa radí aj naša Slovenská republika.

Viac športu nájdete na stránke SportovyMagazin.sk

Spartak Trnava – Kosovo je srdce srbské:

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta! PS: Si mladý/á, akčne naladený/á, vyznáš sa v hrách a dobre sa orientuješ vo virálnych videách z celého sveta? Určite nám napíš na adresu [email protected]! Možno z teba urobíme nového redaktora FUNmagazínu!