Niekedy to tak býva, že ani profesionál si nevšimne svoju chybu. Prestížny časopis Vanity Fair na svojej titulke zverejnil foto od známej fotografky Annie Leibovitz. Tá po digitálnej úprave svojej fotografie urobila tento „prúser“!!!

 

Nie je žiadnym tajomstvom, že celebrity v svete šoubiznisu sú stále upravené rôznymi spôsobmi. Často to býva aj na fotografiách, kde im maskujú známky veku a estetické chybičky krásy, ako napr. vrásky, strie, celulitídu a pod. Upravená bola aj fotografia, ktorá sa stala titulkou pre časopis Vanity Fair, ktorá mala ohúriť. Sú na nej najväčšie hviezdy Hollywoodu, no jedna z nich má niečo, čo nemá žiadny človek.

Všimli ste si, čo to je? Reese Witherspoon úpravou získala o jednu nohu viac. Ak by ste čakali, že herečka to zobrala tragicky, ste na omyle. Spolu s kolegyňou, ktorá získala jednu ruku naviac si medzi sebou vymieňajú rôzne srandičky.

Titulka Vanity Fair

„Myslím, že už o tom všetci vedia. Mám tri nohy. Dúfam, že ma budete akceptovať takú, aká sám. Nikdy sa neospravedlním za to, že sa túlim k Oprah. Ak budete mať možnosť, vrelo vám to doporučujem,“ napísala Reese na svojom Twitteri. Oprah zaujala podobný postoj: „Budem akceptovať tvoju tretiu nohu, ak ty budeš akceptovať, že mám tri ruky.“  

Celebrity pózovali pre Vanity Fair

Avšak najzábavnejší na tom všetkom je postoj magazínu, ktorý tvrdí, že tieto „chybičky“ tam nie sú, a že ide len o lem šiat. Budeme sledovať aj to, ako sa k tomu postaví samotná profesionálna fotografka, ktorej táto snímka narobila viac škody ako úžitku.

Zdroj/Foto: Instagram, Twitter, interez.sk