V súvislosti s koronavírusom prijali rázne opatrenia aj slovenské väznice, nakoľko sú ale väzni izolovaní tak či tak, až taká veľká zmena to pre nich nebola. Mikuláš Černák poskytol Topkám exkluzívny rozhovor, možno vás prekvapí, čo všetko povedal.

Možno už o necelé 3 roky sa mafiánsky boss dočká podmienečného prepustenia po uplynutí 25tich rokov za mrežami. Černák si to veľmi dobre uvedomuje, preto seká dobrotu a spolupracuje s orgánmi činnými v trestnom konaní.

Priznáva, že aj on volil Igora Matoviča a drží mu palce. „Má v hnutí aj mnoho čestných a odborne zdatných ľudí, ktorí majú všetky predpoklady spoločnými silami s ďalšími koaličnými partnermi konečne tú zmenu na Slovensku nastoliť. Táto novovzniknutá vláda zmeny má silnú podporu aj v prezidentskom paláci, kde máme pani prezidentku so zmyslom pre slušnosť a spravodlivosť, tak dúfam, že tú dôveru pani prezidentky, ako aj dôveru občanov, nesklamú,“ šokuje vyjadrením niekdajší šéf slovenského podsvetia.

A ako vníma Borisa Kollára?

„Pôsobil som v riadiacej pozícii organizovaného zločinu v 90. rokoch a ja neviem o tom, že by bol jeho súčasťou Boris Kollár. To, že sa niekto odfotí s mafiánom, ešte neznamená, že sám je mafián. Ja posudzujem ľudí podľa toho, čo dokázali a nie podľa toho, s kým vyrastali na jednom sídlisku. Treba mu preto dať šancu a hodnotiť ho o 4 roky,“ rázne odpovedá Černák a popiera tak, že by bol Kollár súčasťou ich mafiánskeho sveta.

Foto: Facebook | Zdroj: topky.sk