Šťastný otecko sa už vyše týždňa teší z narodenia milovanej dcérky, no kedy ju konečne objíme? Futbalistu Stana Lobotku držia v Neapole, kde má futbalista zarobiť 1,8 mil. Zdá sa ale, že jeho lásky si naňho ešte budú musieť počkať.

Už je to vyše týždňa, čo Twiinska Daniela Nízlová porodila dcérku Lindu. Aj keď sa z futbalistu stal hrdý tatko, malú naživo ešte nevidel. Dôvodom bol podpis zmluvy s Neapolom.

Aj keď futbalista mal prísť počas minulého víkendu domov, nebolo tak a svoje poklady si zatiaľ užíva iba prostredníctvom videohovorov. „Som veľmi šťastný, že som čerstvý otec, ale priznám sa, že ešte si to tak neuvedomujem. Zatiaľ som dcérku videl iba prostredníctvom telefónu. Keď ju prvýkrát budem držať v náručí, tak to bude iste neopísateľný pocit,“ priznal pre Nový Čas novopečený otecko.

Podľa speváčkiných slov to vyzerá, že za milovaným budú musieť ešte trochu vydržať. “Stanko v Taliansku odohrá ešte tri zápasy, nemá kedy prísť. Musí trénovať. Príde až po 26. januári po stretnutí s Juventusom,“ prezradila čerstvá mamička Daniela.

„Veľmi sa na neho tešíme. Dúfame, že ho pustia, lebo ešte stále to nie je isté. Voláme si niekoľkokrát denne, posielame fotky, videá. Aj na videohovoroch sme. Veľmi sa na Lindušku teší,“ dodala na záver.

 

 

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram/danielatwiins