Ako informoval portál tn.nova.cz, samovražedná hra Modrá veľryba už naplno prenikla aj do Česka. Mladé dievča menom Dominika sa rozhodlo napísať kurátorom hry len z recesie, potom však prišlo peklo!

„Bojím se úplně všeho. Bojím se toho, co mi píšou, bojím se toho, co mi volají. Bojím se to ukončit, bojím se to hrát dál. Myslím hlavně na svoji rodinu, nechci jí ubližovat, jinak je mi to prakticky úplně jedno,“ Uvádza Dominika vo videu. Celé sa to pri tom začalo ako fór.

Prečítajte si tiež:

ANONYMOUS prinášajú nové informácie o Modrej veľrybe: Kto sú tvorcovia a o čo im ide?!

Dominika sa rozhodla, že si založí účet na ruskej sociálnej sieti a z recesie si vyskúša splniť pár úloh. Keď však kurátor začal od dievčaťa požadovať, aby mu ako dôkaz o účasti na hre zaslala fotografie rezných rán na svojom tele, rozhodla sa hru ukončiť. Nuž a práve vtedy nastalo peklo!

PRIKAZY MODREJ VEĽRYBY NÁJDEŠ TU!

Kurátori hry o nej vedia abslútne všetko, vek, bydlisko, rodné číslo, mená jej rodinných prislušníkov. Dievča je teraz vydesené na smrť a my len dúfame, že namiesto natáčania videí sa čím skôr obráti na políciu! Dávajte si dobrý pozor na to čo robíte a NESKÚŠAJTE sa do hry zapojiť ani zo žartu!

Video utrápeného českého devčaťa:

https://www.youtube.com/watch?v=mMQFsFza-go

PRIKAZY MODREJ VEĽRYBY NÁJDEŠ TU!

Zdroj/Foto: youtube