Český XXL youtuber Karel Sivák (25 rokov) ktorého však všetci poznajú pod pseudonimom Fatty Pillow si svoje súkromie dobre stráži. Po minuloročnom rozchode s dlhoročnou frajerkou Sárou, sa totiž poučil a nemá záujem, aby jeho vzťahy preberalo celé Česko-Slovensko!

 

Je síce pravdou, že svojim fanúšikom neraz naznačil, že má nový vzťah, no dotyčnej ženičke až dodnes na žiadnej z fotografií nebolo vidieť do tváre a nikto nepoznal jej meno. Českému portálu extra.cz sa však identitu mladej blondínky podarilo vypátrať a tak si ju môžete obzriež v plnej paráde.

Jedná sa o veľmi pekné dievča, ktroé je údajne o Fattyho len o pár rokov mladšie a nedávno dokončilo gymnázium. Nuž musíme uznať, že chlapec má vkus, je to vážne kočka!

Foto:

Zdroj/Foto: Instagram, youtube, extra.cz

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta! PS: Si mladý/á, akčne naladený/á, vyznáš sa v hrách a dobre sa orientuješ vo virálnych videách z celého sveta? Určite nám napíš na adresu [email protected]! Možno z teba urobíme nového redaktora FUNmagazínu!