Žite ako škrečok!

Na svete môžme nájsť veľmi zvláštne miesta, ktorým jedna skupina ľudí nechápe, že vôbec existujú, no nájdu sa aj ľudia, ktorí by sa tam radi pozreli. Táto definícia sa hodí aj na príklad jedného hotela vo Francúzsku, kde si môžete vyskúšať, aké to je, žiť ako škrečok!

 

Pri francúzskom meste Nantes sa totiž nachádza Villa Hamster, kde sa môžete ubytovať za približne 150 € na noc a vyskúšať si rôzne činnosti, ktoré taktiež robí toto zviera. Villa Hamster sa otvorila v novembri 2009 a navrhli ju dvaja ľudia Yann Falquerho a Frédéric Tabary, tí mali za úlohu hotel spraviť aj vtipným spôsobom, ale aby obsahoval aj veci a prostriedky, ktoré má normálny hotel obsahovať.

Vaše ubytovanie sa začne tým, že dostane kožušinu, ktorú si oblečiete a môžete piť vodu z vedra alebo jesť organické zrno z nádoby. Najväčšou vychytávkou je obrovské koleso, na ktorom môžete behať, ako škrečok. No, keď máme spomenúť aj normálne veci, tak hotel poskytuje WiFi pripojenie, kuchyňu, televíziu, či sprchu. To, ako to v hoteli vypadá, si môžete pozrieť aj na videu. Tak čo, navštívite Villu Hamster?

Video:

Zdroj/Foto: allthatsinteresting.com, youtube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.