Aplikácia Google Arts & Culture si v poslednej dobe získala popularitu širokej internetovej komunity. Medzi jej štandardné funkcie totiž Google pridal aj rozpoznanie tváre, ktoré nájde používateľovi dvojníka zo slávneho obrazu!

 

Aplikácia slúži na vyhľadávanie slávnych umeleckých diel, či virtuálne prehliadky galérií a múzeí z celého sveta. Poslednou dobou je však v centre pozornosti nová funkcia tejto appky. Na základe jednej z vašich selfíčiek vám priradí dvojníka z jedneho zo slávnych obrazov.

V databáze je viac ako 1000 múzeí z celého sveta a tak je vysoká pravdepodobnosť, že vám aplikácia nájdete celkom trefnú podobu. Výsledky sú rôzne – buď sú ľudia spokojní a potešia sa alebo sa zasmejú nad absurdným dvojníkom, ktorého im aplikácia našla. Každopádne je to skvelý nápad na spríjemnenie dlhej chvíle a už len zo zvedavosti sa to oplatí vyskúšať!

Zdroj/Foto: boredpanda.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

IvanaG
Niekedy je milá, inokedy sarkastická, no zaručene vždy usmiata a ukecaná. Ivana si rada robí srandu zo všetkého (hlavne zo seba) a rada trávi čas s rovnako "chytenými" ľuďmi.