Internet je plný rôznych hádaniek alebo úloh, podľa ktorých človek môže zistiť, čo by ho malo v blízkej či ďalekej budúcnosti čakať. Nasledujúci test však funguje oveľa presnejšie, než možno čakáte. Vyberte si kartu, ktorá sa vám najviac páči a váš výber ukáže, čo vás čaká!

 

Vyberte si kartu:

Karta číslo 1: Milenci

Táto karta ukazuje, že to, po čom najviac túžite, je láska. Nečakajte však na to, kým do vášho života vstúpi niekto, kto vás bude milovať. Naučte sa najskôr milovať samého seba. Láska k sebe samému je cesta k nájdeniu svojej skutočnej životnej lásky.

Karta číslo 2: Tvorba

Táto karta zobrazuje, že niekde vo vás je túžba skúsiť a vytvoriť niečo nové. Ak ste si zvolili túto možnosť, mali by ste sa zamerať na činnosť, ktorú budete robiť len a len pre vaše vlastné potešenie a uspokojenie.

Karta číslo 3: Nevinnosť

Ľudia, ktorí si zvolil kartu číslo 3, zvčajne nesú obrovské bremeno zodpovednosti či už v práci alebo vo vzťahoch. Vašou skrytou túžbou je byť znovu na chvíľu bezstarostným dieťaťom. Doprajte si tento pocit pre seba!

Karta číslo 4: Oslava

Ako už napovie samotný názov, táto karta symbolizuje oslavu. Znamená to, že sa vám vo vašom živote niečo veľké podarilo a tešíte sa z toho. Neprestávajte s tým a radujte sa zo svojho života a svojich úspechov. Pozitívne sa vám týmto darí “nakaziť” aj ostatných.

Karta číslo 5: Majster

Túto kartu si zvolili ľudia, ktorí sa stali majstrami svojho remesla. Robíte svoju prácu ukážkovo, sebavedome a najlepšie, ako sa len dá. Nezabúdajte však na to, že úspech v práci nie je všetko a preto by ste sa mali viac povenovať aj vašim najbližším.

Karta číslo 6: Zrelosť

Táto karta symbolizuje, že ste silná a vyrovnaná osobnosť. Ste spokojný s tým, čo ste dosiahli. Nemali by ste však zaspať na vavrínoch a opäť by ste sa mali pokúsiť o niečo nové. O niečo, po čom ste už dlho túžili. Podľa tejto karty niet pochýb o tom, že vám to výjde.

Karta číslo 7: Sen

Každý človek o niečom sníva. Niektoré sny sú menšie a napríklad materiálne, iné obrovské a držia sa človeka celý život. Zdá sa, že ak ste si vybrali túto kartu, jeden z vašich najväčších a najtajnejších snov ste si ešte nesplnili. Nečakajte na nič, ten správny čas je práve tu a teraz!

Karta číslo 8: Harmónia

Túto kartu si zvolil ľudia, ktorých v blízkej dobe čaká závažné rozhodovanie. Momentálne váhate a neviete sa rozhodnúť, ale táto karta vám radí, aby ste si dopriali tichý deň a našli odpoveď sami v sebe. Jediný, kto pozná správnu odpoveď, ste vy a váš vnútorný hlas.

Zdroj/Foto: Pronaladu.cz 

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tommy
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D