Veronika a Daniela Nízlové sú často terčom kritiky. Mnoho ľudí totiž nechápe, odkiaľ majú peniaze na svoj luxusný život. Namiesto nejakých výkonov alebo svojej práce na sociálnych sieťach prezentujú len svoje fotky. A len ťažko sa hľadajú také, na ktorých nie sú práve v plavkách a nepredvádzajú svoje postavy!

 

A práve tento fakt sa stal tŕňom v oku jedného ich fanúšika. Poriadne si do dievčat rypol. „Ste až príliš preafektované a to správanie ako také perzské mačatá výstavné :/ takáto krása už nieje krása, práve rozmýšľam prečo vás sledujem 🙂 a nepíšte komenty že závidím alebo anglický ekvivalent hejter …. nemám čo závidieť :/ ( akurát tak tie peniaze 😀 ) zbohom,“ adresoval Twiinskám nepekné slová.

Speváčky, ktoré budúci rok oslávia svoje 33. narodeniny, to ale nijak nerozhádzalo a z negatívneho komentáru si ťažkú hlavu nerobili. Namiesto toho mu venovali jednoduchú odpoveď: „Tak teda paaaa,“ ktorou dali najavo, že si z hejterov nič nerobia a sú nad vecou. Fotografiu aj spolu s komentármi nájdete na konci článku.

Veronika a Daniela Nízlové

Spomínanú fotografiu v plavkách spolu s komentárom nájdete >>> TU <<<

Zdroj: Instagram | Foto: Instagram