Aj vy sa určite na rôznych parkoviskách stretávate s arogantnými vodičmi, ktorí svoje autá bez mihnutia oka zaparkujú cez dve parkovacie miesta. Ako by ste však zareagovali, ak by ste niekoho videli parkovať rovno cez štyri?

Zrejme by ste si mysleli svoje, poprípade by ste mu povedali, čo si myslíte. Takých, ktorí Fabiovi Silvovi nadávali, nebolo málo. Predsa len zabrať toľko parkovacích miest, ktoré majú slúžiť aj iným, je sebecké. Tento chlapík však vyslal ľuďom odkaz, prečo to robí. Po tom sa mu dokonca niektorí ospravedlnili, hoci faktom ostáva, že by s tým mal prestať.

,,Viete, nerobím to preto, aby som bol zaujímavý, a ani preto, že som arogantný. Denne sa však stretávam so zlými vodičmi, ktorí nie sú schopní poriadne zaparkovať. Následne tak ničia aj moje auto, pretože mnohým nerobí problém len tak niekomu pri parkovaní poškriabať lak, prípadne ho otĺkať pri otváraní dverí. A keďže mnohé parkovacie miesta sú úzke a autá široké, k poškodzovaniu prichádza na každom kroku. Skrátka, nekúpil som si nové auto preto, aby som každú chvíľu musel míňať stovky libier na nový lak, prípadne na iné poškodenia vozidla, za ktoré nemôžem,“ povedal Fabio, ktorého Seat sa tak vyníma na parkovisku skutočne svojským spôsobom. Aj napriek tomu ho však mnohí vysmiali a z jeho názoru sú podráždení.

Zdroj/Foto: Twitter, facebook, unilad.co.uk