Obľúbená tvár televízie JOJ Aneta Parišková oznámila pred dvomi mesiacmi smutnú správu. Moderátorke diagnostikovali rakovinu a okamžite musela podstúpiť náročnú liečbu. Anetin stav je momentálne už o niečo lepší, dokonca sa už včera ukázala na obrazovkách spolu s kolegom Jankom Mečiarom.

Obľúbená moderátorka Aneta Parišková bojuje so zákernou chorobou Non-Hodgkinov lymfóm už dva mesiace. Anetka to zvláda zatiaľ viac než dobre, a to hlavne vďaka rodine. Najväčšou oporou je jej manžel Miro, na ktorom momentálne visí celý chod domácnosti a jej traja synovia.

47-ročná moderátorka po prvých pozitívnych správach od lekárov si mohla konečne aspoň na chvíľu užívať svojich milovaných doma, dokonca ju jej lásky vytiahli na výlet. Ešte väčším prekvapením bolo po dlhej dobe vidieť moderátorku spravodajstva na televíznych obrazovkách.

Po 11 týždňoch opäť v práci. Stretnutie s mojou JOJkárskou rodinou a divákmi ma nesmierne potešilo. Túto psychoterapiu si môžem dopriať len pár dní v mesiaci, keďže som závislá od počtu bielych krviniek a pokynov Doc. MUDr. Drgoňu, ktorý ma lieči. Ale som vďačná aj za tých málo dní. Ďakujem,” poznamenala Parišková, ktorá sa bude divákom takto sporadicky objavovať.

Za nás to včera Aneta zvládla bravúrne, čo poviete vy?

Foto/Zdroj: Instagram