Kristína Kövešová je známa svojou dravosťou a tým, že nemá strach natočiť žiadnu reportáž. Je jednou z mála novinárov, ktorí sa v súčasnosti venujú investigatívnej žurnalistike, ktorá pomáha zlepšovať životy iných ľudí. Po tom, čo odhalila gangy zlodejov či nelegálne psie zápasy, sa pozrela bližšie na mužov, ktorí na internete hľadajú maloleté dievčatá s cieľom dostať ich do postele!

 

Kristína si kvôli natočeniu reportáže vytvorila na internete falošný profil, v ktorom vystupovala ako 11-ročné dievča. “Volám sa Mia, mám 11 rokov, chodím na základnú školu, frajera som ešte nemala, raz som sa tajne bozkávala, ale to nikomu nehovor,” uviedla vo falošnom profile. Na veľké prekvapenie sa jej začalo ozývať množstvo starších mužov, ktorí jej dávali neslušné návrhy.

S jedným z nich sa napokon dohodla na stretnutí. Keď však prišla na dohodnuté miesto, chlapík ostal prekvapený, že namiesto malého dievčatka prišla práve Kristína. Čo je však ešte zvláštnejšie, nezutekal, práve naopak. Ostal sedieť na lavičke, pričom vedel, že je natáčaný a dokonca sa s Kikou rozprával o tom, čo chcel a nechcel s maloletou Miou robiť. Celú reportáž Kristíny o zvrátenom mužovi nájdete >>> TU <<<

Zdroj/Foto: tvnoviny.sk