Srdcu človek jednoducho nerozkáže a výnimkou nie je ani farmárka Xénia Gregušová. Hoci si len minulý týždeň vzala za “farmárskeho manžela” Lukáša Stanislava, zdá sa, že ju srdce ťahá trochu iným smerom – a to priamo do náručia nepolepšiteľného playboya Henricha Kuľka. Lukášovi, ktorý chcel o Xéniinu náklonnosť bojovať, zostala len hlava v smútku.

Čo na Heňovi všetky tie ženy vidia? Podľa Luly Gachulincovej, ktorá bola hosťom v poslednej Farme X-tra, je v porovnaní s Lukášom Heňo uvoľnenejší, rád laškuje, používa lichôtky a odušu flirtuje – a práve to má farmárkam mimoriadne imponovať. Utiahnutejší blondiak tak vraj stojí v jeho tieni.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Teraz už preto ani nie je tak otázkou, ČI, ale DO AKEJ MIERY pôsobí Heňov šarm na Xéniu Gregušovú. Podľa Martina Šmahela, ktorý vo Farme X-tra pustil dosiaľ nezverejnené video, sa totiž reč tela nedá oklamať a z tej Xéniinej je jasné, že Heňova blízkosť je jej viac než príjemná. Môže byť teda pravda, že sa definitívne zamilovala do najlepšieho kamaráta svojho “manžela”? Posúďte sami!

Viac si môžete pozrieť v epizóde Farmy X-tra
(od 6:40) >>> TU <<<!

Zdroj/Foto: TV Markíza