Bizarná situácia nastala podľa denníka Daily Star v jednom zlatníctve, ktoré zamestnáva ozaj odvážnu mladú slečnu, ktorá spravila hrdinský čin. Obsluhovala jedného muža, ktorý mal nezvyčajné požiadavky. Kupoval totiž dva prstene pre dve rozdielne ženy, čo sa predavačke nepozdávalo a mala nutkanie s tým niečo spraviť. Vymýšľala spôsob, ako pomôcť nič netušiacej žene neverníka, ktorý kupoval jeden prsteň pre ňu a druhý pre milenku.

Natočila video na sociálnej sieti TikTok, kde popísala situáciu a ukázala prstene. „Ak je meno tvojho priateľa Jake a býva v Montreale, práve kúpil dva prstene pre jeho priateľku a bokovku,“ uviedla vo videu.  „Zaslúžiš si lepšie,“ dodala na záver.  Video sa stalo okamžite virálne a získalo viac ako 400-tisíc označení páči sa mi to a množstvo komentárov, v ktorých ju chválili za odvážny no aj nebezpečný čin. Predavačka ich upokojila, že video zverejnila pre istotu až keď z klenotníctva odišla po poslednej zmene.

Nakoniec jej pokus splnil svoj účel a vďaka nemu žena, ktorú daný muž podvádzal s inou, zistila, čo je jej priateľ zač. „To je priateľ mojej najlepšej kamarátky a ona dostala prsteň. Za toto si zaslúžiš všetko na svete, ďakujem,“ stálo v jednom z komentárov.

Zdroj: Daily Star, nový čas.sk Foto: Pixabay.com