Bývalá profesionálna tenistka Dominika Cibulková zavesila tenisovú raketu na klinec a od narodenia svojho synčeka Jakubka sa s manželom plne venuje jeho výchove. Najnovšie si otvorila v hlavnom meste obchod s luxusným detským oblečením, pomenovaným po jej ročnom synovi.

Dominika si popri všetkých pracovných či rodinných záležitostiach našla čas na natáčanie v relácii S Tribulom po horách. Počasie žiaľ celej rodinke prekazilo naplánovanú túru a manžel Michal so synom v cyklotúre nepokračovali, len Dominika. Práve tam sa diváci dozvedeli informácie o plánovaní ich druhého dieťaťa. Avšak, žeby manželia mali na túto tému rovnaký názor sa rozhodne povedať nedá.

„Ja som v takom stave, že ja by som chcel tri deti, Domča asi dve, ale už som Jakubka naučil, že: Jakubko chceš sestričku? Urob prosím, prosím a on urobí prosím, prosím. Už keď Jakub to chce, už to musí byť,” priznal Michal Navara, ktorý na svoju ženu robí menší nátlak a pridáva sa k nemu aj jeho mama.

Aký názor má Dominika?  „Všetci sa ma pýtajú. Že kedy druhé, napríklad aj moja svokra. A ja že nie, kľud, chcem sa venovať Jakubovi,” uviedla jasne blondínka.

Zdroj: TV Markíza | Foto: Instagram/domicibulkova