Extenistka Dominika Cibulková sa včera ocitla v diskusnej relácii RTVS Silná zostava. S moderátorkou Veronikou Cifrovou Ostrihoňovou a niekoľkými ďalšími hosťkami vrátane komičky Simony Salátovej a epidemiologičky Alexandry Bražinovej sa mala vyjadriť na pálčivú tému cestovania v čase pandémie.

Pre Cibulkovú bolo vystupovanie v relácii jedinečnou príležitosťou, aby obhájala svoje kontroverzné rozhodnutie po prednostnom očkovaní odísť na dovolenku na Maledivy, ktoré je dosť v rozpore s jej rolou „tváre“ informačnej kampane proti hoaxom a nepravdám o koronavíruse. Extenistka však bola pred kamerou čoraz nervóznejšia a po chvíli sa ukázalo, že proti argumentom ostatných žien skrátka nemá účinnú obraznu.

Rozplakali Cibulkovú! Kruté slová kolegýň ju pred kamerou zrazili na kolená!

Médiá o relácii napísali to, čo vo vysielaní videli – že často nedokázala odpovedať na otázky, zakoktávala sa, niektoré jej tvrdenia si odporovali a na konci sa jej v očiach leskli slzy. Keď sa výstup Cibulkovej skončil a moderátorka jej poďakovala za účasť, zdalo sa, akoby si tenistka vydýchla, že je konečne po všetkom.

Dodatočná obhajoba Dominiky Cibulkovej

Lenže s tým, čo sa dnes píše v médiách, samotná športová hviezda nesúhlasí. Nie, neodišla som v slzách, pretože na to nebol najmenší dôvod, ako dneska informujú médiá. Odišla som so vztýčenou hlavou a absolútne si stojím za vecami, ktoré som povedala,“ vyjadrila sa Cibulková na Instagrame.

Dodatočne na sociálnej sieti s dávkou arogancie okomentovala aj svoju diskusnú partnerku Simonu Salátovú. „Je pravda, že mi občas došli slová k nemiestnym poloargumentom pani v zelenom a občas som sa cítila nie ako v ‚intelektuálnej‘ diskusnej relácii, ale ako v krčme tretej cenovej skupiny,“ vyhlásila Cibulková drsne. Je však zaujímavé, že tento názor priamo v diskusii, ktorá na to bola určená, nenaznačila ani len slovom.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Instagram/domicibulkova | Foto: Instagram/domicibulkova, RTVS