Náhodne odhalená prednostná vakcinácia Dominiky Cibulkovej a jej manžela nielen pobúrila, ale aj zabavila. V médiách sa objavilo množstvo článkov a komentárov, ktoré našu najúspešnejšiu bývalú tenistku okamžite odsúdili.

Čerstvá mamina na sociálnych sieťach priznala, že rozhodne nechcela nikoho predbehnúť, vraj sa len náhodne informovala o možnosti očkovania. K incidentu sa vyjadril aj premiér Matovič, úspešnou sa stala aj paródia známej Slovenky.

Ministerstvo zdravotníctva dokonca ponúklo prednostne zaočkovanej celebrite možnosť práce na COVIDovom oddelení, jej reakcia na seba nenechala dlho čakať. 

Prostredníctvom Instagramu znova oľutovala svoj skutok a ubezpečila fanúšikov, že si iba myslela, že s manželom vypĺňajú voľné miesta na nevyužité vakcíny. „Chcem využiť ponuku Ministerstva zdravotníctva, aby som ako dobrovoľníčka pomohla v prvej línii a v tejto veci som už MZ kontaktovala,“ šokuje Cibulková.

Zároveň vyvracia negatívnu kritiku za neplatenie daní a trvalý pobyt v Dubaji. Od roku 2009 zaplatila Slovensku na odvodoch viac ako 55 tisíc eur a od 19. februára minulého roka je znova riadne prihlásená a poplatky poctivo platí. Nuž, v nasledujúcich dňoch uvidíme, do akej nemocnice sa tenistka dostane a ako zdravotníkom pomôže…

Foto/Zdroj: Instagram/ domicibulkova