Známa ex-tenistka Dominika Cibulková si momentálne užíva dovolenku so svojou rodinkou na Maledivách. Pri užívaní si oddychu sa pred nejakým časom posťažovala pre české média o tom, čo ju trápi a priznala, že má v slovenskom šoubiznise ťažkú úlohu.

V januári sa zviditeľnila vďaka jej prednostnému očkovaniu proti Covid-19,  spolu aj s manželom Michalom. Ľudia ju za túto činnosť odsúdili a musela čeliť kritikám zo všetkých strán. I keď sa ospravedlnila a išla pomáhať ako dobrovoľníčka pri testovaní, skutok jej takmer vôbec nepomohol. Po všetkých problémoch si rozhodla zbaliť veci a zatiaľ čo ostatní ľudia čakajú doma na zlepšenie pandemickej situácie, bývalá tenistka išla s rodinou na dovolenku.

“V médiách sa v súvislosti s očkovaním o mne objavili aj rôzne lži. Napríklad, že neplatím na Slovensku odvody do zdravotného poistenia a dane. Pritom som na Slovensku oficiálne zaregistrovaná a všetko platím,” uviedla Cibulková. To čo ju trápilo nenechala dlho len pre seba.

“Som človek, ktorý trochu vytŕča z radu, a to niektorým ľuďom nie je po chuti. Viem, že v ľuďoch vzbudzujem emócie. Keď urobím čokoľvek, bude to vnímané pozitívne alebo negatívne, nič medzi tým. Keď urobím dobrú vec a pomôžem niekomu, je o tom malá zmienka, ale keď sa niečo vymyká normálu, som hneď na očiach,” priznala.

Dokonca ju poriadne trápila aj medializovaná 20-eurová pokuta za jej psíka v Sade Janka Kráľa. Tvrdí, že policajt si udalosť odfotil a poslal ju do bulvárnych novín.

Zdroj: idnes.czFoto: Instagram/domicibulkova