Šéfka zdravotníckeho výboru a členka strany Sloboda a Solidarita Jana Bittó Cigániková v živom videu na sociálnej sieti, kde ju sledovalo mnoho fanúšikov, poprezrádzala interné informácie, ktoré vyvolávajú pochybnosti a množstvo otázok.

Doteraz nik neuviedol presnú cenu vakcíny Sputnik, za ktorú tak bývalý premiér Igor Matovič stále bojuje, aj keď nám ju vzali do Maďarska.

„Neviem presnú cenu Sputnika, lebo sa to utajuje, ale teraz hovorím, aké reči kolujú. Astra Zeneca by mala byť za 1,20 € a o Sputniku sa hovorí, že 17 €. A je to vakcína založená na rovnakom princípe,“ povedala pre fanúšikov na sociálnej sieti Instragram. „Poviem, že ja mám aj dosť „insiderských“ informácií a vôbec vo mne nevzbudzuje Sputnik dôveru,“ pokračovala v živom vstupe.

Pochybnosti u nej vyvoláva aj naďalej Igor Matovič, ktorého by v parlamente najradšej nevidela, nie to ešte ako ministra financií. „Úprimne si myslím, že by všetkým pomohlo, keby nebol Igor Matovič vo vláde. My sme to aj chceli. Bohužiaľ, nemáme ani taký politický výtlak, myslím tým percentá.“  „Keď budete chcieť na budúce istotu, netreba Igora voliť. Treba dať väčší mandát SaSke. Pretože čím máme väčší mandát, tým sme silnejší,“ dodala na koniec Cigániková.

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Facebook/Ciganikova.Janka, igor.matovic.7