Justin Bieber si užíva život ženatého chlapa a na fanúšikov tak trocha zabudol. Hudbe sa venuje pomenej, no spomeňte si na rok 2009 – jeho meno bolo doslova senzáciou a prvým videoklipom “One Time” pomútil hlavu všetkým babám. 

 

Prvý singel tohto kanadského speváka mal priemiéru 7. júla 2009 a išlo vlastne o obrovskú transformáciu z jeho prvotných YouTube videí. Sympatické dievča, ktoré sa Justin pokúšal na párty zbaliť, je dnes šťastne vydatá a má už aj prvého potomka.

Kristen McDow Leanne spomína na umelca len v dobrom, v tom čase ale nebol vôbec známy. ,,Na začiatku som vôbec nevedela, kto Justin Bieber je. Len moja rodina mi neskôr ukázala pár jeho videí na YouTube.”

,,Užili sme si veľa zábavy, neskôr sme si aj párkrát vyšli a môže si hovoriť kto chce, čo chce, je to vynikajúci chalan. Stará sa o svojich priateľov a je veľmi milý,” hovorí v rozhovore pre portál Buzfeed.

Foto: Instagram | Zdroj: buzfeed.com | Video: YouTube

Zora
Bláznivá stará raketa, ktorá miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu, veľkú zbierku gramofónových platní a záhradu plnú pivoniek. :)