K zaujímavému a hlavne nečakanému kroku sa odhodlal moderátor Vilo Rozboril vo svojej relácii V siedmom nebi. Jeho hnev bol očividný, no podľa viacerých divákov právoplatný!

 

V prvom príbehu v poslednej časti relácie V siedmom nebi sme boli svedkami príbehu sestier Lucie a Martiny a ich otca Jozefa. Ten ako tvrdí, po tom, ako prekonal dve mozgové príhody, jeho manželka sa prestala o neho starať. Túto teóriu potvrdili aj jeho dve dcéry, ktoré svojej mame nepovedia inak ako Kata. Tá všetko vyvracia a tvrdí, že vždy mala snahu o kontakt so svojimi dcérami, ale ich stará mama ich štvala proti nej.

Vilo sa snažil o zmier medzi oboma stranami v samotnom štúdiu relácie, no nepochodil. Stará mama na kameru povedala, že sa s matkou svojich dvoch vnúčat nechce stretnúť. Podobne to cítili aj Lucia s Martinou.

“Ja si nejako nemôžem pomôcť, že to je správne. To je blbosť. Vy máte svoj vek, ktorý máte. Jožo má ten zdravotný stav, aký má. Už len z pragmatických dôvodov, toto nie je dobré riešenie. Dovoľte mi povedať, že toto nebolo dobré,” povedal z očí do očí Vilo Rozboril starej mame oboch dievčat.

Reakcie divákov:

Zdroj/Foto: tv joj, facebook