Bez toho aby sme preháňali, môžeme pokojne vyhlásiť, že meno Conor McGregor preslávilo UFC po celom svete. Tento írsky borec je bez pochyby hviezda, ktorej patrí všetka sláva, no niekedy má tendenciu z ľahka preceňovať svoje schopnosti!

 

Písal sa ešte len rok 2015 keď sa v priateľskom duchu stretli islandská hora Hafþór Júlíus Björnsson a legenda UFC Conor McGregor. Títo dvaja si dokonca v ringu vyskúšali nejaké tie chvaty a na internete zverejnili záznam zo svojho kamarátskeho zápasu. Video pôsobilo viac menej komicky a už na prvý pohľad bolo jasné, že ak by sa do toho Björnsson oprel, tak by z McGregora veľa neostalo, no ten sa napriek tomu rozhodol tento záznam komentovať. Napriek tomu, že s ním Björnsson prakticky vytrel podlahu, McGregor prehlásil, že video je jasným dôkazom jeho zápasníckej geniality a začal fanúšikov presviedčať, že ani taký veľký chlap na neho jednoducho nemá.

Prečítajte si tiež:

Ako to dopadlo, keď sa Slováčisko ocitol v klietke s Conorom McGregorom? (VIDEO)

 

Zdalo sa, že Hora svalov na tieto slová nebude nijako reagovať, no napokon to nevydržal a poslal McGregorovi jasný odkaz: Prineste mi sem šortky, zatvorte nás do klietky a budeme spolu zápasiť ešte raz a na ostro! Pokojne ho polámem…Koľko by asi taký zápas trval? 10 sekúnd a možno iba 5…

Video:

Zdroj/Foto: youtube