Conor McGregor sa preslávil ako zápasník MMA súbojov. Jeho meno pozná skoro každý,najmä po zápase s Floydom Mayweatherom. Momentálne má na krku veľký problém.Neudržal svoju prudkú povahu pod kontrolou a v jednom z barov mesta Dublin sa pobil, nie tak s hocikým!

 

V podniku “Black Forge” sa pustil do bitky s istým Ryanom, ktorému sa snažil pomôcť starší muž. Oboch obdaril štedrými údermi päsťou. Všetko sa skončilo až pracovníci SBS vyviedli zápasníka von z baru. Neskôr vysvitlo, že starší muž bol otcom jedného z najobávanejších írskych Bossov mafie, informoval o tom denník “TheIrishSun”.

Boss mafie síce sedí vo väzení, no jeho zločinecká organizácia “Kinahan” je stále aktívna, má na svedomí viac ako 16  vrážd. Šéf organizácie vyzval Conora, aby zaplatil odškodné v  hodnote milión dolárov. Ak tak neurobí, pokojného spánku sa už nedočká!

Zdroj/Foto: Twitter, Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

RurinkaP.
Som veľmi extravagantný typ ženy, rada vynikám z davu. Mojou vášňou je móda, hudba, cestovanie, rada obdivujem nádhery, ktoré nám svet ponúka. Milujem Španielsko a všetko, čo je s ním spojené :*