Nie je to tak dávno, čo médiá plnili správy o koronavíruse u Vinczeovcov, ktorý najskôr dostala Adela a neskôr aj jej manžel Viktor. Ten trpel podstatne viac, čo ale mnohí ľudia spochybňovali, pretože moderátor sa z karantény pravidelne prihováral fanúšikom. Dnes sú už obaja zdraví. Čo ale verejnosť nevedela bolo, že koronavírusom v tom čase trpeli aj Adelini rodičia!

72-ročný Jozef Banáš a jeho manželka Mária (67) už obaja patria do najohrozenejšej kategórie ľudí, čo sa týka nákazy koronavírusom. Zákerná choroba však neobišla ani ich, čo pre ereport.sk potvrdil samotný Jozef Banáš.

Mal som hrozne zlý stav. Trpel som absolútnym výpadkom energie. Nezaujímal ma svet. Bol to skutočne zvláštny pocit,” vyjadril sa Banáš. Čo bolo ale zvláštne, ani raz nemal vysoké teploty.

“Horúčky som nemal, išlo najmä o výpadky energie. Nič sa mi nechcelo, nevládal som. Samozrejme, touto chorobou sa nakazila aj moja manželka. Stalo sa tak pred tromi týždňami,” upresnil. Časovo to teda vychádza rovnako ako obdobie aktívneho stavu u jeho dcéry a zaťa.

Hoci sa Banášovcom podarilo chorobu ustáť, Jozef doteraz pociťuje poriadne nepríjemné následky. Stále trpí suchým kašľom a celkovou únavou a slabosťou. Po tomto zážitku odporúča všetkým Slovákom, aby sa ku koronavírusu stavali zodpovedne.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

 

Najnovšie sa ale k celej situácii vyjadrili aj Adela s Viktorom, ktorí považovali za potrebné dať všetkým vedieť, že aj napriek tomu, že si myslíme, že sme doma a medzi svojimi, musíme sa chrániť.

Moderátorku trápia výčitky svedomia najmä kvôli tomu, že to bola práve ona, ktorá svojich rodičov a manžela nakazila, aj keď jej otec mal na celú koronasituáciu úplne iný názor a nebral ju až tak vážne.

Zdroj: Ereport.sk | Foto: Facebook