Koronavírus poriadne skomplikoval chod Slovenskej pošty. Pre vysoký počet nakazených zamestnancov bolo nutné okamžite konať! „V dôsledku negatívneho vývoja pandemickej situácie budú všetky pobočky Slovenskej pošty počas nastávajúceho víkendu, t.j. sobota 9. januára 2021 a nedeľa 10. januára 2021,zatvorené,“ uviedla hovorkyňa pošty Iveta Dorčáková.

Preto ak mate niečo súrne, neváhajte využiť dnešný deň! Slovenská pošta taktiež pozastavuje v sobotu 9. januára doručovanie tlače na celom území, dostupná bude až pondelok 11. januára.

„Slovenská pošta v ostatných dňoch zaznamenáva nárast počtu zamestnancov, ktorí sú pozitívne testovaní na Covid 19 alebo ktorí musia zostať v izolácii. Táto skutočnosť ovplyvňuje aj prevádzku pôšt a logistiku Slovenskej pošty. Slovenská pošta prosí občanov – klientov – o pochopenie a trpezlivosť a zároveň ich uisťuje, že využíva všetky alternatívy a robí všetko preto, aby výpadok pracovníkov nahradila a zabezpečila čo najplynulejší priebeh prevádzky,“ informuje pošta a zároveň prosí občanov, aby dbali na bezpečnosť a dodržiavanie hygienických opatrení prí návšteve pošty.

Zdroj: pluska.sk | Foto: Instagram/tags slovesnkaposta