Rok 2020 spolu s pandémiou koronavírusu bol devastačný nielen pre malých podnikateľov, ale aj pre veľké spoločnosti s niekoľkoročnou existenciou. Najviac zasiahnutý krízou je bez pochýb gastronomický priemysel a cestovný ruch.

Koronavírus, zatvorené hranice, pandemické opatrenia, ale aj strach o vlastné zdravie cestujúcich spôsobili cestovným kanceláriám krach. Koniec ohlásila aj najznámejšia cestovka Firo tour.

„Keďže si vážime Váš čas i Vašu pozornosť, hneď v úvode Vám povieme najdôležitejšie informácie z celého nasledujúceho textu. Tou prvou a pre nás najťažšou je, že ku koncu roka 2020 musíme po vyše 20 rokoch úspešného podnikania v cestovnom ruchu vyhlásiť úpadok. Tou druhou, že aj tentoraz k veci pristúpime nám vlastným spôsobom. Férovo, priateľsky a s Vami, našimi klientmi na prvom mieste. To znamená, že Vaše peniaze za zakúpené dovolenky a vouchre dostanete naspäť, a to najneskôr do šiestich mesiacov,“ uverejnili na svojej webovej stránke.

„Koronakríza zasiahla nás všetkých. Niektorých viac, niektorých menej. Žiaľ, práve cestový ruch to postihlo absolútne. Aj keď sme do poslednej chvíle verili a dúfali, že to zvládneme, dnes so vztýčenou hlavou prijímame porážku a Vás všetkých s pokorou žiadame o pochopenie. Prepáčte, že sme to nezvládli. Prepáčte a majte na nás pekné spomienky, tak ako na všetky dovolenky a výlety, ktoré sme spolu počas tých 20 úžasných rokov absolvovali,“ dodali.

Viac informácií nájdete >>>TU<<<

Zdroj: firotour.sk