Aj keď sa o ich možnom milostnom vzťahu rozprávalo už pomerne dlho, obaja to zaryto popierali. Dokonca aj počas spoločnej dovolenky na Zanzibare vystupovali ako najlepší priatelia a nič nenasvedčovalo tomu, že by naozaj tvorili pár. 

Ako to ale v šoubiznise býva, nič nie je také, ako sa na prvý pohľad zdá. Cynthia a Separ spolu trávili veľa času, spolupracovali na uvedení raperovej značky oblečenia a rozumeli si čoraz viac. Nikoho teda neprekvapilo, že konečne priznali farbu a mladá blondína vyšla s kožou na trh.

„No nie, že sme nechceli priznať vzťah. My sme spolu trávili čas, a tak sa to stalo potom. Prvýkrát sme sa videli na natáčaní klipu Money 2. A aj keď fotím jeho značku tretí rok tuším, tak prvýkrát sme sa videli fakt na tom natáčaní. Áno, chodím so Separom. A akože áno, je najlepší. Je. Som vo vzťahu šťastná,“ priznala otvorene.

Raper sa k ich vzťahu zatiaľ nevyjadril, je o ňom známe, že súkromné veci nerád prepiera na verejnosti. Cynthia s tým ale nemala problém. „Extrémne mám rada to, že on všetkým pomáha. Normálne má také dobré srdce, že to nemá len tak niekto. On pomáha útulkom, detským domovom, všetko možné, opisuje o 12 rokov mladšia tanečníčka.

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram/cynthia_tothova