Na prvý pohľad milé, nenápadné a skromné dievča, v skutočnosti je však poriadnou dračicou! 23-ročnej Daniele Urbanovej sa momentálne darí v reality šou Farma, kde v poslednom dueli zvíťazila bez zaváhania nad 21-ročnou Líviou Chvostíkovou, ktorá musela statok opustiť!

 

Dada síce prišla na Farmu len ako banditka, no medzi ostatných súťažiacich hneď zapadla a viacerí si ju obľúbili a držali jej palce, aby sa po dueli vrátila na statok. Sympatická blondínka všetkých prekvapila svojou silou, ktorú v dueli ukázala.

Málokto by však povedal, že Danielka je v skutočnom živote taká dračica. Na jej Instagrame totiž nájdete aj poriadne odvážne fotografie. Mladá nechtárka sa môže pochváliť výbornou postavou, ktorú by bola škoda neukázať.

O Dade je známe, že sa živí ako nechtová dizajnérka, no predtým sa venovala aj trochu pikantnej práci. Na sociálne siete pridávala fotky z roboty, kde predávala erotické pomôcky. Vyzerá to tak, že mladá farmárka je skúsená aj v tejto oblasti, inak by asi nemohla zákazníkom poradiť pri nákupe. 🙂

Daniela Urbanová

Dada pred Farmou pracovala v obchode s erotickými pomôckami

Dadine pikantné fotky nájdete >>> TU <<< >>> TU <<< 

Zdroj: Instagram/urbanovadada | Foto: Instagram/urbanovadada