s

Aj keď sa ešte nedávno zdalo, že rozchod Dary a Rytmusa prebehne bez emocionálnych výbuchov, opak je pravdou. Najmedializovanejší rozchod sa v ostatnom čase začína meniť na tvrdú vojnu plnú nechutných súkromných odkazov cez sociálne siete. Speváčky sa preto zastal už aj známy spevák a pre rapera má odkaz, ktorý sa mu páčiť nebude!

 

Čerstvý vzťah moderátorky Jasminy Alagič s najznámejším československým raperom, zabolel Daru Rolins pri srdci. Sedem rokov strávených v neperspektívnom vzťahu sa odráža aj na odkazoch, ktoré si dvojica vymieňa na internete. Vojna slov sa dostala až do bodu, že Rytmus Dare odkázal, nech sa do jeho nového vzťahu okamžite prestane starať. Rytmusove  drzé “útoky” na Darinku sa ale mnohým nepáčia. Vidí sa im, že ten prežíva s exotickou kráskou druhú pubertu a k Dare je málo empatický. Speváčky sa po novou zastal už aj jej kolega. Rytmusovi odkazuje, nech jej dá konečne svätý pokoj.

Český spevák David Bisek sa s Rolins kamaráti už dlhé roky. Pre redakciu extra.cz sa na margo mediálnej vojny medzi bývalými partnermi vyjadril nasledovne: „K cudzím vzťahom sa nevyjadrujem a nech si každý robí, čo chce. Nech sa ľudia milujú alebo rozchádzajú. To je prirodzené, ale toto ma dostalo,“ jeduje sa spevák. „Nekorektné chovanie najvyššieho levelu, čo som videl na tom Instagrame. Nestačím sa diviť, čo všetko je možné. Myslím si, že by mal Rytmus s týmto okamžite prestať!“ Takýto náklad od muža, ktorý má k Dare evidentne blízko sa Rytmusovi určite páčiť nebude.

Český spevák David Bisek sa s Darou Rolins

dara a bisek

Zdroj: extra.cz Foto: Instagram