Medzi českými a slovenskými hviezdičkami a influencermi momentálne veľmi „letia“ pobyty na tropických ostrovoch, ktoré sú pre väčšinu bežných Slovákov nedostupným luxusom. Kým si napríklad Nela Slováková poriadne horúcim štýlom užíva Mexiko, Andrea Verešová je zas na Seychellských ostrovoch a Zuzana Plačková v noci odletela zo Srí Lanky, aby sa aj s kamarátkami presunula na Maledivy.

Plačková sa netají tým, že hoci počas detoxikačného pobytu čo-to schudla, skutočná diéta jej začína až teraz. Z nádherných ostrovov teda zatiaľ fotky príliš odhaleného tela neposiela. Zato si však influencerka, zdá sa, osvojila štýl svojej konkurentky Andrey Verešovej. Tá miluje obrovské klobúky – nedávno bol jeden z nich tým jediným, čo mala na zábere „oblečené“ (nájdete ho >>>TU<<<).

Jeden takýto módny doplnok si tak zaobstarala aj Plačková a už si v ňom aj stihla urobiť podobne štylizovanú fotku. Ak sa to aj Verešovej nepáči, nedala na sebe nič poznať. Práve naopak – svojskej Kysučanke ešte aj zanechala komentár v znení: „Krásna fotka!“ 

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Instagram/queen.plackova | Foto: Instagram/andreaveresovaofficial, queen.plackova